Privaatsuspoliitika

KÜPSISTE KASUTAMINE PRIVAATSUSTINGIMUSED (al. 25.05.2018)

See veebisait www.miridon.ee kasutab küpsiseid. Küpsiseid saab kasutada teabe kogumiseks näiteks selle kohta, millist lehte olete külastanud, milliseid veebilehti olete sirvinud ja millal, millist brauserit kasutate, monitori eraldusvõimet ja opsüsteemi ning arvuti IP-aadressi.

Küpsisteabe abil on Miridon OÜ ja tema partnerid võimelised teenuse külastajate arvu jälgima ja seda külastajatele paremaks teenindamiseks arendama. Lisaks võivad Miridon OÜ partnerid reklaamide sihtimiseks kasutada küpsiseid, mis koguvad teavet külastaja külastuste kohta sellel ja muudel saitidel. Külastajal on võimalus küpsiste kasutamine blokeerida, muutes oma brauseri sätteid nii, et brauser ei luba küpsiste salvestamist. Mõne teenuse puhul võib küpsiste kasutamise blokeerimine teenuse funktsionaalsust mõjutada.

GOOGLE ANALYTICS

See veebisait kasutab teenuse Google Analyticsi funktsioone. Teenusepakkuja on Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, USA. Teenus kogub kasutajate anonüümseid külastusandmeid. Kogutud andmed on meie, kui selle veebisaidi operaatori jaoks anonüümsed. Andmeid säilitab ja töötleb Google. Google Analyticsi kasutajaandmete töötlemise kohta lisateabe saamiseks lugege Google’i privaatsuseeskirju: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=et

Kui te ei soovi ühte või mitut Google’i funktsiooni kasutada, saate need programmide seadetes keelata saidil http://www.google.com/settings/ads  Lisateavet Google’i küpsiste kasutamise ja Google’i privaatsuseeskirjade kohta leiate veebisaidilt http://www.google.com/privacy/ads/.

PRIVAATSUSTINGIMUSTE MUUTMINE

MIRIDON OÜ jätab endale õiguse muuta privaatsustingimusi ühepoolselt ja ette teatamata, eesmärgiga kindlustada nende vastavus seadustele. Privaatsustingimused on oma uusimas versioonis alati veebisaidil saadaval.

Kõigi privaatsustingimuste ja andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume võtta meiega ühendust aadressil miridon@miridon.ee 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebisaiti kasutades annab kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks kooskõlas käesolevate privaatsustingimustega.

MIRIDON OÜ kogub veebisaidi kaudu alljärgnevaid kasutajate isikuandmeid järgnevalt kirjeldatud viisidel:

  • kasutaja nimi ja e-posti aadress – kontaktivormi ja pakkumise saatmise kasutamisel või e-kirja saatmisel, tellimuse vormistamiseks
  • veebisaidi külastatavuse statistika – Google Analyticsi abil

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

MIRIDON OÜ kasutab isikuandmeid:

  • kasutajale teenuse osutamiseks, näiteks lepingu sõlmimiseks ja täitmiseks, kasutajaga suhtlemiseks, arvete edastamiseks;
  • kasutaja e-posti aadressile teavituste saatmiseks uutest sündmustest, teenustest ja kampaaniatest, kuid seda vaid kasutaja eelneval nõusolekul.

MIRIDON OÜ kasutab veebisaidi külastatavuse statistikat kasutajakogemuse parendamiseks ja efektiivsemaks turundamiseks.

Veebisaiti kasutades annab kasutaja nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks kooskõlas käesolevate privaatsustingimustega. Isikuandmed on füüsilise isikuga seotud andmed. Kontaktvormi kasutamisel päringute tegemisel, kasutatakse teie poolt kontaktvormi sisestatud teavet, sealhulgas teie kontaktandmeid teie päringule vastamiseks ja säilitatakse ka tulevikus võimalikult tekkivatele täiendavatele küsimustele vastamiseks.

Teie andmeid kasutatakse turunduse, pakkumiste, uudiste edastamiseks üksnes siis kui olete sellise kasutamisega nõustunud. Nõusoleku teie isikuandmete turundusotstarbel kasutamiseks võite igal ajal tagasi võtta saates selleks e-kirja miridon@miridon.ee

Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete töötlemine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh teenuse osutamiseks.

Seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks ning vajadusel ka lepingute täitmiseks või haldamiseks võime avaldada teie üksikuid andmeid kolmandatale osapooltele, kes osutavad Miridon OÜ’ le teenuseid ning kes on kohustatud andmeid hoidma konfidentsiaalsena vastavalt sõlmitud lepingutele.

ISIKUANDMETE SÄILITAMINE JA TURVALISUS

MIRIDON OÜ rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

Isikuandmeid säilitatakse andmesubjekti tuvastamist võimaldavas vormis ainult seni, kuni see on isikuandmete töötlemise eesmärgiks vajalik või kui andmete säitliamise kohustus tuleneb seadusest.

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajal on õigus igal ajal:

  • avaldada soovi juurdepääsuks enda andmetele;
  • nõuda isikuandmete parandamist, täiendamist või seaduses ettenähtud tingimustel kustutamist;
  • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist;
  • nõuda isikuandmete ülekandmist.

Oma õiguste kasutamiseks tuleb kasutajal saata e-posti aadressile miridon@miridon.ee vastavasisuline sooviavaldus.

Päringutele vastame 30 päeva jooksul.

Kasutajal on õigus pöörduda oma andmete kaitsmiseks ka Andmekaitse Inspektsiooni poole.